Şişli İlkyardım Kursu

Şişli ilçemizde ikamet eden kursiyer adaylarımız da Temel İlkyardım Eğitimi, Sertifika Yenileme Eğitimi, Oed Eğitimi ve İlkyardım Eğitici Eğitimi kurslarımızdan faydalanabilirler

Cansın İlk Yardım Eğitim Merkezi olarak ÇSGB ve Sağlık Bakanlığı Mevzuatları ile ilgili Yönetmelikler çerçevesinde, personelinizin Sertifikalı Temel İlk Yardım Eğitimleri, Güncelleme Eğitimleri ve İlk Yardım Seminerleri alanında uzman ve yetki belgesine sahip eğitmenlerimiz tarafından başarı ile verilmektedir.
Kurumunuzun ihtiyaçları ve çalışma koşulları doğrultusunda karşılıklı olarak belirlenecek tarihlerde ve eğitim yerlerinde teorik ve uygulamalı olarak eğitim süreçleriniz tamamlanmaktadır.

Eğitim merkezimiz, aynı zamanda sağlık sektörü, ortak sağlık güvenlik birimleri OSGB ve eğitim hizmetleri sunan danışmanlık firmaları ile entegre hizmet sunmaktadır. Bu konuda seçici davranarak firma prestijli adına güven, kalite ve başarı oranı üst düzeyde olan firmalarla çalışmaktayız.

Firmanızın tüm eğitim süreçlerinde, kaliteli Başarılı ve en uygun fiyatla sağlık bakanlığı adına İstanbul il sağlık müdürlüğü onaylı temel ilk yardım eğitimi ilk yardım sertifikalarınızın güncellenmesi sürecinde sizlerle çalışabilmek için İstanbul’un ve Kocaeli ilimizin aşağıda belirtilen tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

İrtibat İçin Gsm : 0505 447 28 91 Telefon : 0212 451 16 17